Coin Pusher: Circus Dozer Carnival

ücretsiz altın oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 134.77 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Arcade Coin Games LLC
Oynaması oldukça kolay bir oyun. Sadece mutlu sirk temalı itici üzerine altın sikkeler bırakıyorsunuz ve sonra onları bir yığın haline getiriyorsunuz. Toplamak için kenara atmanız yeterli

Mutlu Sirk temalı itici üzerine altın sikkeler bırakıyorsunuz ve sonra onları bir yığın haline getiriyorsunuz. Daha sonra toplamak için kenara atmanız yeterli. Yarasaları serbest bırakmak istiyorsanız ve daha hızlı bir şekilde daha fazla para kazanmak için makineyi sallayın. Özel paralar ortaya çıkıyor ve yeni paraları sallamanız gibi faydalı bir destek sağlıyor! Ödül çizgilerini tamamlamak ve bonusların kilidini açmak için makine kartında üretilen ödül ve bulmaca parça koleksiyonlarını toplamanız yeterli.

Madeni paraların tükenirse endişelenmenize gerek yok. Çok yakında para kutunuzu doldururur. Koleksiyonlarınızı tamamlamak için günlük olarak geri gelmeniz yeterli.

 

Özellikleri

- Canınızı sıkıcı reklam veya pop-up yok.

- Etkileyici 3D grafikler mevcut

- Sirk eğlence dolu ve oynamak kolay.

- Tamamlamak için yepyeni bir çiftlik temalı bulmaca!

- Renkli güller kendi çiftliğini oluşturmana yardımcı olur.

- Büyük bir jeton bonusu ve mücevher ödemeleri kazanma şansı olan Casino Slot Makinesi!

 

Özel sirk ödülleri de var. Bunlar Bilet, Palyaço, Denge Topu, Unicycle, Davul... Hepsini toplamak isteyeceğiniz kadar havalı. Eğlenceli katılın ve Coin Pusher: Circus Dozer Karnavalı ücretsiz oynayabilirsiniz.

Oynaması oldukça kolay bir oyun. Sadece mutlu sirk temalı itici üzerine altın sikkeler bırakıyorsunuz ve sonra onları bir yığın haline getiriyorsunuz. Toplamak için kenara atmanız yeterli. Eğer yarasaları serbest bırakmak istiyorsanız ve daha hızlı bir şekilde daha fazla para kazanmak için makineyi sallayın.

Coin Pusher: Circus Dozer Carnival indir